O Firmie

Stacja Demontażu Pojazdów „EUROMOTOPOL” to firma z bogatym doświadczeniem na rynku. Obecna siedziba firmy mieści się w Wytrebowicach niedaleko Torunia. Stacja „Euromotopol” jest postrzegana jako jedna z największych w regionie kujawsko-pomorskim,

Lider w Skupie
i Złomowaniu Pojazdów

Charakteryzujemy się wysokim standardem oferowanych usług jak i dużym zaangażowaniem w politykę pro-ekologiczną, spełnia wszystkie standardy narzucone przez Ministra Środowiska i Gospodarki Wodnej. Firma posiada odpowiednie certyfikaty nadane przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego, zaświadczające o wpisaniu pod nr C-42 do wykazu przedsiębiorstw prowadzących stacje demontażu pojazdów. Dzięki temu jest w pełni legalnie działającą stacją, która może bez przeszkód wystawiać zaświadczenia o demontażu pojazdów wszystkim swoim klientom.

Od 2003

Główną misją firmy jest demontaż pojazdów, stacja prowadzi skup wszystkich pojazdów samochodowych wyeksploatowanych, pojazdów po kolizjach drogowych, starych i zniszczonych. Zajmujemy się także sprzedażą części używanych praktycznie do wszystkich marek samochodów. W ofercie posiadamy szeroką gamę używanych silników, skrzyń biegów, elementów zawieszeń, blach, szyb i wszystkich innych pochodzących z demontażu pojazdów.

Firma wychodząc naprzeciw naszym przyszłym i obecnym klientom dysponuje własnym transportem, posiadamy nowoczesne lawety, które ułatwiają natychmiastowy odbiór samochodu od klienta. Posiadamy również parking strzeżony dla samochodów powypadkowych.

Zezłomowanych pojazdów

Skupionych pojazdów

Lat doświadczenia

Odwiedź Nas

Serdecznie zapraszamy do siedziby firmy Euromotopol, gdzie chętnie doradzimy oraz odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Euromotopol

Dane Kontaktowe

tel. 507 188 151 | tel. 56 660 25 55

Lokalizacja

87-148 Łysomice,
Wytrębowice 43

Godziny Otwarcia

Pn: 08:00-16:00
Wt: 08:00-16:00
Śr: 08:00-16:00
Cz: 08:00-16:00
Pt: 08:00-16:00
Sob: W okresie wakacyjnym nieczynne (w razie nagłego przypadku prosimy o kontakt telefoniczny)

Napisz Do Nas