O Firmie

Wszystko co powinieneś wiedzieć o naszej działalności

Stacja Demontażu Pojazdów „EUROMOTOPOL” to firma z bogatym doświadczeniem na rynku. Obecna siedziba firmy mieści się w Wytrebowicach koło Torunia. Stacja „EUROMOTOPOL” jest postrzegana jako jedna z największych w regionie kujawsko-pomorskim, charakteryzuje się wysokim standardem oferowanych usług jak i dużym zaangażowaniem w politykę pro-ekologiczną, spełnia wszystkie standardy narzucone przez Ministra Środowiska i Gospodarki Wodnej. Firma posiada odpowiednie certyfikaty nadane przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego, zaświadczające o wpisaniu pod nr C-42 do wykazu przedsiębiorstw prowadzących stacje demontażu pojazdów. Dzięki temu jest w pełni legalnie działającą stacją, która może bez przeszkód wystawiać zaświadczenia o demontażu pojazdów wszystkim swoim klientom.

Główną misją firmy jest demontaż pojazdów, stacja prowadzi skup wszystkich pojazdów samochodowych wyeksploatowanych, pojazdów po kolizjach drogowych, starych i zniszczonych. Zajmujemy się także sprzedażą części używanych praktycznie do wszystkich marek samochodów. W ofercie posiadamy szeroką gamę używanych silników, skrzyń biegów, elementów zawieszeń, blach, szyb i wszystkich innych pochodzących z demontażu pojazdów.

Firma wychodząc naprzeciw naszym przyszłym i obecnym klientom dysponuje własnym transportem, posiadamy nowoczesne lawety, które ułatwiają natychmiastowy odbiór samochodu od klienta. Posiadamy również parking strzeżony dla samochodów powypadkowych.